KIM JESTEM?

 

Nazywam się Izabela Bluszcz, a to mój blog parentingowy. Miło mi, że tu jesteś. Chętnie opowiem Ci więcej o sobie.

Skończyłam studia dziennikarskie oraz marketingowe. Od początku swojej kariery jestem związana z marketingiem internetowym i nowymi technologiami. Praca jest moją pasją i napędza mnie do działania. Zawodowe perypetie to również jeden z tematów bloga. Z przyjemnością dzielę się motywującymi historiami, które wspierają młode mamy łączące macierzyństwo i pracę.

 

Jestem mamą niespełna 4-letniej Hani – dziecka żywego, uśmiechniętego i otwartego. Chętnie razem odwiedzamy ciekawe miejsca i aktywnie spędzamy czas. Na koniec 2017 roku do naszej rodziny dołączył jej młodszy brat Jerzy. Lubię sport i nie boję się nowości. Jeżdżę na lonboardzie, mam za sobą lekcje wakeboardingu i lot w tunelu aerodynamicznym. Kolejny może będzie skok ze spadochronem? Któż to wie. Na co dzień jestem fanką kosmetyków naturalnych i dobrego jedzenia. Amatorsko szaleję w domowej kuchni i chętnie odwiedzam ciekawe miejsca serwujące smaczne potrawy. Mieszkamy w Poznaniu i tu toczy się nasze życie.

 

Jestem również prawie żoną Skiby. Dzięki nim powstał blog parentingowy, na którym piszę o naszych doświadczeniach i przemyśleniach związanych nie tylko z wychowywaniem małej istoty. Dzielę się z czytelnikami tym, co mnie interesuje. Możemy porozmawiać o kwestiach zawodowych, rodzicielskich, trudnych, ale też zabawnych. Tematy tabu dla mnie nie istnieją. Jestem ogromną zwolenniczką wolności w kwestii wychowywania dzieci i przemycam to w swoich tekstach. Co to oznacza? Nie lubię zamykać się w żadnych ramach i daję dziecku sporo wolności i możliwości do samodzielnego działania. Kocham, wspieram, obserwuję i uczę się na swoich błędach. Ważne jest dla mnie, abyśmy całą rodziną dobrze się bawili i mogli na sobie polegać.

 

Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia, pewną siebie i ambitną. Chcę się cały czas rozwijać nie tylko w obszarze zawodowym, ale również jako blogerka. Dlatego zostań ze mną i obserwuj, jak się zmieniam i jestem dzięki Tobie coraz lepsza.

 

Chcesz być z nami w kontakcie? Zapraszam:

– do polubienia fanpage Bizimummy
– na Instagram
– do kontaktu mailowego kontakt@bizimummy.pl

Mam nadzieję, że będzie Ci się u nas podobało 🙂