Święta – czas, kiedy nie jest najważniejsze pozbycie się pajęczyny za szafą, a to, żeby być razem. Pomimo tego, że fanką Świąt nie jestem, to jakoś tak ta aura ma na mnie wpływ. Jestem jeszcze bardziej wrażliwa, a dochodzące do mnie zewsząd reklamy, filmy i obrazki powodują, że co chwilę ryczę.


Na szczęście nie są to łzy tragiczne, a pozytywna reakcja na promowanie dobrych wartości, co dzisiaj, kiedy pochłonięci jesteśmy WSZYSTKIM, wydaje się potrzebne. Różne marki próbują wzruszyć i pokazać to, co naprawdę jest ważne. W wielu przypadkach skutecznie, bo wystarczy obejrzeć krótką reklamę i człowiek zaczyna zastanawiać się, gdzie tak pędzi. Zatrzymajmy się, porozmawiajmy i okażmy sobie uczucia. To lepsze niż stanie cały dzień przy garach, żeby na stole pojawiło się 12 potraw.

Pewnie jak wszyscy pochłonięta jesteś przygotowaniami do Wigilii. Mam dla Ciebie propozycję. Usiądź i zobacz te wzruszające filmiki, które zebrałam tutaj z okazji Świąt. Nabierzesz dystansu i poczujesz świąteczny klimat, którego choćby przez brak śniegu jakoś nie odczuwam. Nie zapomnij przygotować pudełka z chusteczkami. Przydadzą się!

Marks and Spencer

Pani Mikołajowa ma moc i cóż zrobiłby bez niej Mikołaj! Do tego urocza historia brata i siostry. Warto obejrzeć do końca.

Meijer

Mikołaj jest wszędzie, prawda? 🙂

Apple

Otwórz swoje serce. Po prostu wzruszające.

American Heart Association

Zachwycałaś się reklamą Allegro? To zobacz to, bo było zrealizowane o wiele wcześniej.

Bell’s

Co prawda ten spot ze świętami nie ma nic wspólnego, ale wzrusza ogromnie.

Hiszpańska loteria świąteczna

Wspaniały i długi spot, który koniecznie trzeba obejrzeć!

Edeka

Najlepszy prezent, jaki możemy dać.

Pornhub

To nie pomyłka. To spot Pornhub. Nawet wzruszający i z zabawnym zakończeniem.

Star Wars

Na koniec spot odbiegający od klimatu świątecznego, ale z bardzo wzruszającym zakończeniem.

Dałaś radę? 🙂 W takim razie teraz mogę życzyć Ci spokojnych, radosnych Świąt w gronie najbliższych. Aby ten czas był pełen miłości!
Jeśli spodobał Ci się ten wpis, daj mi o tym znać 😉 Każdy sygnał od Ciebie i innych czytelników jest dla mnie bardzo ważny. Aby docenić moją pracę, możesz:
– skomentować wpis tutaj
– skomentować wpis na fanpage Bizimummy
– polubić fanpage Bizimummy (klik) (tam pojawia się dużo fajnych rzeczy)
– udostępnić wpis swoim znajomym