Gdy czegoś bardzo chcesz...

21:54 bizimummy 0 Comments

Jestem optymistką. Wierzę, że nie ma rzeczy nieosiągalnych, a jeśli czegoś bardzo chcesz, to uda Ci się to osiągnąć. Od razu uprzedzam, że nie działa to na zachcianki, bo bardzo chcę torebkę Michaela Korsa, ale jakoś mi nie wychodzi. Cóż, nie można mieć wszystkiego.


Już wielokrotnie przekonałam się, że można. Można bardzo dużo, tylko trzeba szczerze chcieć. Kiedy masz przed sobą konkretny cel, nogi same Cię niosą. Dzielnie pokonujesz wszystkie przeciwności, a plan działania sam się układa. Drobne sukcesy po drodze dodają siły i wierzysz, że się uda. Spełnianie swoich marzeń i zdobywanie kolejnych szczytów nie jest łatwe. Nie ważne czy dotyczy to pracy, firmy, życia osobistego, a może rozwijania zainteresowań. Najważniejsze to się nie poddawać. Determinacja zwraca się z nawiązką.

Dlaczego o tym piszę? Bo właśnie spełniło się jedno z moich marzeń. Osiągnęłam cel, o którym myślałam już dawno temu. Napisałam bajkę dla dzieci. Pomysł nie mój, choć zawsze chciałam to zrobić. Wiesz, czasem potrzebny jest ktoś, kto doda Ci skrzydeł i upewni Cię, że coś ma sens. Dziewczyny prowadzące akcję Certyfikat OkiemMamy zaprosiły mnie do współpracy i przedstawiły swoją wizję. Podskoczyłam z zachwytu i zaczęłyśmy działać. Niedoświadczone w tej materii i spotykające wiele przeszkód na swojej drodze, dopięłyśmy swego, z czego jesteśmy bardzo dumne.

O co w tym wszystkim chodzi? Nasza płyta "Podróżuj z krecikiem Filipem" to zbiór 13 rymowanych bajek, które samodzielnie napisałyśmy. Krecik Filip ma przyjaciela Jasia, przedszkolaka. Na Jasia czeka nowa przygoda, bo już niebawem pójdzie do przedszkola. Niestety nie jest z tego powodu zadowolony, bo wolałby zwiedzać świat tak jak krecik. Przed krecikiem stoi trudne zadanie. Czy uda mu się przekonać Jasia, że warto iść do przedszkola?

Każda bajka opowiada o innym, bliskim naszym sercom miejscu. Napisanie ciekawych rymowanych bajek było sporym wyzwaniem, ale to nie był koniec naszej pracy. Chciałyśmy wydać je w formie audiobooka, a kto lepiej przeczyta bajkę niż mama, która każdy wieczór spędza z maluchem przy książce? Oczywiście, że nikt! Wkładając w ten projekt całe nasze serca, nagrałyśmy cudowne bajki z pomocą Bartka ze studia mixtrack.eu. Jego cierpliwość i profesjonalizm były nieocenione. Dzięki firmie Moja Płyta udało nam się wydać płyty, które cieszą oko i ucho. A skoro o oku mowa, to nie mogę pominąć Ewy freelancemama.pl, która stworzyła przepiękne ilustracje do płyty i książeczki z zagadkami dla dzieci. 

Kto stoi za całym projektem?

Ania z bloga OkiemMamy.pl
Marta z bloga Pewna Mama 
Ola z bloga Gulbaska
I ja :)

To projekt od mam dla mam.  Z myślą o Was i Waszych maluchach stworzyłyśmy audiobooka, którego teraz możecie kupić i wesprzeć nasz projekt.


Audiobook jest już dostępny w sprzedaży. Przyznam, że ten dzień jest dla mnie bardzo ekscytujący właśnie z powodu premiery. Ale do rzeczy. Możecie zakupić płytę lub wersję elektroniczną, klikając w TEN LINK. Do każdej płyty dołączona jest książeczka z łamigłówkami dla najmłodszych. Bajki umilą czas Waszym pociechom wieczorami, podczas podróży czy w długie deszczowe dni. 

Marzenia się spełniają :) Dzięki dziewczyny!A tu możesz posłuchać mojego głosu i bajki, którą napisałam.Jeśli spodobał Ci się ten wpis, daj mi o tym znać ;) Każdy sygnał od Ciebie i innych czytelników jest dla mnie bardzo ważny i sprawia, że chcę być coraz lepsza. Aby docenić moją pracę, możesz:

- skomentować wpis tutaj
- skomentować wpis na fanpage Bizimummy
- udostępnić wpis swoim znajomym

0 komentarze: