Izka poleca - Share Week

10:26 bizimummy 0 Comments


Kiedy tylko mam chwilę, chętnie zaglądam na inne blogi i odcinam się od rzeczywistości. To taki szybki sposób na chillout. Czytam o życiu i przygodach innych ludzi. Czytam o radościach i ważnych sprawach. Oglądam zdjęcia i inspiracje osób, których nie znam, choć czasem mam wrażenie, że znamy się 100 lat. 


Dobrze się składa, bo właśnie trwa Share Week, zorganizowany przez Andrzeja Tucholskiego. Lubię dzielić się z Wami tym, co dobre. Z tej okazji mam dla Was coś dobrego x5. Oto 5 blogów, które czytam, a ich autorki bardzo cenię za to, co robią. Enjoy :)


1. Im a Young Wife

Trafiłam do Karoliny jakoś przez przypadek i od razu rozgościłam się w jej blogowych progach. Nie miałyśmy jeszcze okazji poznać się w realnym świecie, ale czuję, że może ona być moją bratnią duszą. Lubię jej sposób patrzenia na świat i humor. Odpoczywam, czytając jej teksty, nawet te o poważnych sprawach. Z wielkim zachwytem chłonę relacje z jej małżeńskich podróży i oglądam piękne zdjęcia. Zawsze chętnie zaglądam do Karoliny.


2. Pani Miniaturowa

Baba wielka duchem. Pomimo wielu przeciwności losu, które pokonała, w każdym tekście pokazuje wielki dystans do rzeczywistości. Tego właśnie niejedna osoba powinna się od niej uczyć. Agata jest dla mnie inspiracją. Znajdziesz u niej teksty o rodzicielstwie, codzienności, problemach i radościach. Moja ulubiona kategoria to teksty o niczym. Podczas ich czytania rechoczę do monitora i wrzucam pojedyncze zdania Skibie, który równo ze mną zanosi się śmiechem.


3. Młoda Mama w Dolinie Hipsterów

Karolina to uosobienie profesjonalizmu. Jasno i wyraźnie głosi swoje poglądy, choć często są one zupełnie inne niż prawdy przyjęte przez społeczeństwo. Nie boi się ciężkich tematów, za co bardzo ją cenię. Jak sama nazwa bloga wskazuje, jest młodą mamą, młodszą ode mnie, a jednak w wielu kwestiach mam wrażenie, że jest bardziej dojrzała niż ja, co akurat mi się podoba. 

4. Motheratorka


Magda to mój kop motywacyjny. Obserwuję ją i podziwiam. Tempo rozwoju jej bloga jest oszałamiające i nie ma się co dziwić. Magda po prostu ma talent. Potrafi przyciągnąć uwagę czytelnika, a rzetelności mógłby jej pozazdrościć niejeden dziennikarz. Szczególnie cenię Magdę za wielkie serce. Dlatego też chętnie przyłączyłam się do jej akcji #jestemuczciwy. Ciekawym dopełnieniem bloga są teksty męża Magdy. Moim zdaniem to duet idealny!

5. Esencja


Kobieta wiecznie w ruchu, choć żyje w rytmie slow. Obserwuję bloga Oli od dawna i nie mam pojęcia, jak ona to wszystko robi. Jest mamą trójki dzieci, pracuje w domu, stale się rozwija i uczestniczy w wielu spotkaniach i warsztatach, a do tego pisze świetne teksty, które naładują Cię pozytywną energią. I jakby tego było mało, znajdziesz u Oli sporo zdrowych i pysznych propozycji jedzeniowych. To zdecydowanie pozytywny blog.


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, daj mi o tym znać ;) Każdy sygnał od Ciebie i innych czytelników jest dla mnie bardzo ważny i sprawia, że chcę być coraz lepsza. Aby docenić moją pracę, możesz:
- skomentować wpis tutaj
- skomentować wpis na fanpage Bizimummy
- udostępnić wpis swoim znajomym 

0 komentarze: