Siedzę spokojnie przed komputerem i przewijam twarzoksiążkę. Nagle wyskakuje mi powiadomienie, że Gabistworkowo wspomniała o Bizimummy. Ooooesu wielkie poruszenie, o co chodzi, co się dzieje! Wchodzę, patrzę a tu jakieś pytania i odpowiedzi, jakieś nominacje i w ogóle szał. W ten sposób zostałam wkręcona w  Liebster Blog Award. A cóż to takiego?

„Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za  »dobrze wykonaną robotę«. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował”.

Rewelka! Przypomniałam sobie, jak w podstawówce biegałyśmy z koleżankami z zeszytami i pytałyśmy: “Wpiszesz się do moich złotych myśli?”. I te emocje, kiedy zeszyt wracał do właścicielki i czytałyśmy, co tam inni naskrobali. Coś pięknego.
Dobra, wystarczy już tych zachwytów. Odsłaniam się przed Wami:

1. Kto jest Twoją inspiracją na co dzień?

Moją inspiracją jest on – Skiba. Wszystko, co robię, robię z myślą o nim. On mnie wspiera, dodaje mi odwagi, pokazuje, że potrafię. On jest tą lepszą połową i dzięki niemu ja też chcę taka być.
2. Dlaczego blogujesz?
Bo mam mało czasu i postanowiłam dowalić sobie jeszcze bardziej 😀 Tak poważnie, myślałam o blogowaniu od dawna. Lubię pisać i mam sporo do powiedzenia. Chcę się tym dzielić. Poza tym myślę, że blogowanie wprowadzi trochę porządku do mojego życia. Wiecie, systematyczność i takie tam. Zawsze miałam z tym problem…

3. Jaki jest Twój ulubiony cytat?
Nie przywiązuję wagi do sentencji, przysłów czy cytatów. Nie lubię wiązać się ze słowami. Lubię wyrzucać z siebie słowa.

4. Co byś zrobiła, gdybyś wygrała milion?
Zainwestowałabym! Mam setki pomysłów na własny biznes i każdego dnia dochodzą nowe. Może ktoś mi podaruje milion? Odwdzięczę się.

5. Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?
Księżniczką. Babcia często opowiadała mi bajkę o księżniczce na ziarnku grochu. Pewnego ranka obudziłam się i z płaczem pobiegłam do babci. Kiedy babcia zapytała, co się stało, odpowiedziałam, że wcale nie jestem księżniczką, bo wysypałam cały worek grochu do łóżka i zasnęłam! Do dzisiaj nie mogę się otrząsnąć.

6. Jaką umiejętność chciałabyś w sobie rozwinąć?
Robienia 20 rzeczy w tym samym czasie. 10 to jednak za mało.

7. Co Cię rozwesela?
To straszne, ale rozweselają mnie głupie filmiki z wypadkami ludzi. Wybaczcie.

8. Co w sobie lubisz? Podaj 3 cechy.
Tylko 3? 😀 Lubię swoją pewność siebie i to, że jestem wygadana. Poważnie, trudno mnie przegadać i nie boję się odzywać na forum. Uwielbiam moje poczucie humoru. Taaa…nie ma to jak śmiać się ze swoich żartów!

9. Jaki jest Twój ulubiony superbohater / superbohaterka? Uzasadnij dlaczego.
To pytanie to strzał w dziesiątkę! Uwielbiam Avengersów. Każdy bohater jest rewelacyjny, ale moim ulubionym jest Hulk. Ten wielki zielony mutant, który sieje zniszczenie, w głębi duszy jest dobry i broni swoich przyjaciół, a do tego bawi mnie. Dla mnie numer jeden. Obejrzyjcie koniecznie Avengersów!

10. Bez jakiego kosmetyku nie jesteś w stanie funkcjonować?
Ojej, jest ich sporo. Mam jednak manię mycia włosów i nie wyjdę rano z domu, jeżeli ich nie umyłam. Prędzej spóźnię się do pracy! Szampon i odżywkę stawiam na pierwszym miejscu.

11. Kawa czy herbata?
HERBATA! W torebkach, sypana, czarna, zielona, biała, owocowa, mocna, słaba. Koniecznie bez cukru.
Teraz wiecie o mnie trochę więcej. Pozostała jeszcze druga część zadania – nominacje i pytania.

Chętnie przeczytam odpowiedzi:
Pytania dla Was:
1. Plakat z czyim wizerunkiem wisiał w Twoim pokoju?
2. Co zabrałabyś na bezludną wyspę?
3. Co lubisz najbardziej w swoim wyglądzie? 
4. Dokończ zdanie: Blogowanie jest dla mnie…
5. Dokończa zdanie: Mam słabość do…
6. Od czego zaczynasz dzień?
7. Gdybyś miała wolny cały weekend (hahahaha), co chciałabyś robić?
8. Jaka zabawka była Twoją ulubioną w dzieciństwie?
9. Płaski obcas czy szpilki?
10. Bez jakiego przedmiotu nie wychodzisz z domu? Uzasadnij.
11. Ulubione ciacho?
Bawcie się dobrze 🙂